# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Kryštof Vilk (CZE) USK Provod Ústí n. Lab. M (1.) M1 (1.) 1998 00:16:42
2. 2. Radim Filip Dráždanský (CZE) BK Běkodo Teplice M (2.) M2 (1.) 1982 00:16:47
3. 3. Jiří Vlček (CZE) ASK DĚČÍN M (3.) M3 1973 00:16:51
4. 4. Jiří Štolba (CZE) AC Ústí nad Labem M (4.) M1 (2.) 1998 00:17:19
5. 5. Martin Žák (CZE) Teplice M (5.) M2 (2.) 1981 00:17:45
6. 6. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (6.) M2 (3.) 1980 00:17:51
7. 7. Zdeněk Rež (CZE) Spona Teplice M (7.) M3 1972 00:17:55
8. 8. David Štěpánek (CZE) A.C. Ústí n/L. o.s. M (8.) M1 (3.) 1998 00:18:16
9. 9. Lukáš Horák (CZE) Athletic Club Ústí n/L. M (9.) M2 (4.) 1987 00:18:22
10. 10. Pavel Horváth (CZE) Teplice M (10.) M3 1975 00:19:05
11. 11. Martin Fišer (CZE) A.C. Ústí n/L. o.s. M (11.) M1 (4.) 2000 00:19:11
12. 12. Zdeněk Jahoda (CZE) Eddie Edwards Team M (12.) M3 1977 00:19:30
13. 13. Jaroslav Lang (CZE) dtrias.rajce.net M (13.) M3 1972 00:19:37
14. 14. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (14.) M3 1973 00:20:03
15. 15. Míra Molcar (CZE) BK BĚKODO Teplice M (15.) M4 (1.) 1964 00:20:07
16. 16. Miroslav Havel (CZE) TJ Sokol D. Mísečky M (16.) M2 (5.) 1986 00:20:14
17. 17. Jan Sauer (CZE) SPONA Teplice M (17.) M3 1977 00:20:28
18. 18. Dita Ševčíková (CZE) TJ Atletika Klášterec Ž (1.) Ž2 (1.) 1973 00:20:31
19. 19. Pavel Majer (CZE) Klub Domažlice M (18.) M3 1976 00:20:33
20. 20. Sabina Hrušková (CZE) Klub biatlonu Jílové Ž (2.) Ž1 (1.) 2002 00:20:33
21. 21. Václav Bašek (CZE) Fan Klub Milešovka M (19.) M3 1974 00:20:37
22. 22. Olga Kantová (CZE) SPONA Teplice Ž (3.) Ž2 (2.) 1979 00:20:38
23. 23. Petr Novák (CZE) HSK Cycling team Hradec Králové M (20.) M3 1977 00:20:50
24. 24. Světla Karešová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (4.) Ž2 (3.) 1977 00:21:01
25. 25. Viktorie Ševčíková (CZE) TJ Atletika Klášterec Ž (5.) Ž1 (2.) 2001 00:21:21
26. 26. Martin Brejša (CZE) Zápas Teplice M (21.) M2 (6.) 1981 00:21:23
27. 27. Miloš Hruška (CZE) Větruše Ústí nad Labem M (22.) M3 1970 00:21:50
28. 28. Nikola Suchá (CZE) AC Ústí nad Labem Ž (6.) Ž1 (3.) 2003 00:22:01
29. 29. Ondřej Drábek (CZE) Bílina M (23.) M2 (7.) 1987 00:22:09
30. 30. Miroslav Ernest (CZE) SPONA Teplice M (24.) M4 (2.) 1962 00:22:31
31. 31. Josef Hradský (CZE) Fan Klub Milešovka M (25.) M2 (8.) 1985 00:22:53
32. 32. Zlata Havlová (CZE) TJ Sokol D. Mísečky Ž (7.) Ž1 (4.) 1986 00:23:27
33. 33. Renata Fišerová (CZE) Košťany Ž (8.) Ž2 (4.) 1975 00:24:05
34. 34. Petr Vorlíček (CZE) BK BĚKODO Teplice M (26.) M4 (3.) 1968 00:24:05
35. 35. Miroslav Bečka (CZE) Ústí nad Labem M (27.) M5 (1.) 1955 00:24:17
36. 36. Jana Molcarová (CZE) BK Běkodo Teplice Ž (9.) Ž2 (5.) 1973 00:24:34
37. 37. Marie Burkhartová (CZE) Proboštov Ž (10.) Ž1 (5.) 1988 00:24:58
38. 38. Ondřej Hampl (CZE) Glassman TT Teplice M (28.) M1 (5.) 2002 00:25:06
39. 39. Miroslav Matěcha (CZE) TJ Hvězda Trnovany M (29.) M5 (2.) 1955 00:25:31
40. 40. Dušan Olah (CZE) TT Glassman Teplice M (30.) M5 (3.) 1948 00:26:48
41. 41. Michaela Minaříková (CZE) Teplice Ž (11.) Ž2 (6.) 1972 00:27:31
42. 42. Antonín Šulo (CZE) BK BĚKODO Teplice M (31.) M5 (4.) 1945 00:29:30