# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Antonín Rektor (CZE) Deadpoint M (1.) MB (1.) 1975 00:24:07
2. 2. Ladislav Nevlida (CZE) Arbogard M.Chuchle M (2.) MB (2.) 1973 00:26:07
3. 3. Jana Zímová (CZE) MARATÓN KLUB KLADNO, Z.S. Ž (1.) ZA (1.) 1984 00:26:09
4. 4. Barbora Havlíčková (CZE) Rájec- Jestřebí Ž (2.) ZB (2.) 1982 00:26:13
5. 5. Tomáš Rychecký (CZE) H-H Smíchov (Praha) M (3.) MC (3.) 1966 00:26:42
6. 6. Pavel Vaněk (CZE) Praha 9 M (4.) MC (4.) 1964 00:26:48
7. 7. Petr Soukup (CZE) Kovohutě Příbram M (5.) MC (5.) 1965 00:26:49
8. 8. Milan Holický (CZE) Mladějovice M (6.) MC (6.) 1965 00:26:54
9. 9. Štěpán Matula (CZE) Olympia Kladno M (7.) MB (7.) 1970 00:27:21
10. 10. Martina Bradáčová (CZE) Maratón klub Kladno, z.s. Ž (3.) ZB (3.) 1974 00:27:42
11. 11. Radomír Vávra (CZE) Ker Team M (8.) MC (8.) 1963 00:28:20
12. 12. Andrea Frantová (CZE) Lokomotiva Beroun Ž (4.) ZA (4.) 1985 00:28:48
13. 13. Katarína Třísková (CZE) (Praha 6) Ž (5.) ZB (5.) 1971 00:28:53
14. 14. Jiří Neuman (CZE) KLM Praha M (9.) MB (9.) 1974 00:29:15
15. 15. Monika Phillips (CZE) Běhat umí každý Ž (6.) ZB (6.) 1981 00:29:22
16. 16. Ondřej Bláha (CZE) Silver Foxes M (10.) MB (10.) 1976 00:29:24
17. 17. Ivan Minchev (CZE) JUST, Praha M (11.) MD (11.) 1957 00:29:26
18. 18. Jaroslav Gregor (CZE) AC Obora Hvězda Praha M (12.) MD (12.) 1951 00:29:29
19. 19. Karel Šíma (CZE) Měchenice M (13.) MC (13.) 1968 00:29:36
20. 20. Václav Lipa (CZE) Dobrichovice M (14.) MD (14.) 1952 00:29:48
21. 21. Pavel Kolbaba (CZE) LUCKY FAMILY I. M (15.) MC (15.) 1968 00:29:50
22. 22. Pavel Novák (CZE) TJ Liga 100 Praha M (16.) MD (16.) 1953 00:29:54
23. 23. Helena Vavrusova (CZE) Ž (7.) ZC (7.) 1961 00:29:54
24. 24. Ina Nová (CZE) Úsvit Ž (8.) ZC (8.) 1965 00:29:55
25. 25. Jan Mayer (CZE) Atletika Benešov M (17.) MD (17.) 1954 00:30:24
26. 26. Martin Lesage (CZE) Záhořanská Klika M (18.) MB (18.) 1972 00:30:45
27. 27. Petr Štěpánek (CZE) Spartak Praha 4 M (19.) MC (19.) 1965 00:30:47
28. 28. Marek Ajm (CZE) LOK M (20.) MB (20.) 1974 00:31:13
29. 29. Karel Jelínek (CZE) PSK Olymp Praha M (21.) MD (21.) 1951 00:31:17
30. 30. Markéta Páralová (CZE) Metrostav Ž (9.) ZB (9.) 1970 00:32:02
31. 31. Karolína Schreiberová (CZE) Silver Foxes Ž (10.) ZB (10.) 1974 00:32:20
32. 32. Petr Vrba (CZE) Hřebena M (22.) MB (22.) 1974 00:33:03
33. 33. Klára Šafránková (CZE) (Jenštejn) Ž (11.) ZB (11.) 1978 00:33:07
34. 34. Radovan Balvín (CZE) Pexeso Zbraslav M (23.) MC (23.) 1965 00:33:35
35. 35. Václav Řápek (CZE) AVC Praha (Praha 9) M (24.) ME (24.) 1942 00:34:09
36. 36. Miroslav Mencl (CZE) Hřebena M (25.) MB (25.) 1974 00:34:29
37. 37. Jana Picková (CZE) "STS Chvojkovice - Brod ""B""" Ž (12.) ZB (12.) 1972 00:34:44
38. 38. Lucie Nováková (CZE) TJ Zentiva Ž (13.) ZA (13.) 1985 00:34:55
39. 39. Přemek Vykopal (CZE) Záhořanská Klika M (26.) MC (26.) 1960 00:35:03
40. 40. Miloš Dědeček (CZE) Pijavky M (27.) MB (27.) 1976 00:35:13
41. 41. Květa Valentová (CZE) Hasiči Praha Ž (14.) ZC (14.) 1956 00:35:17
42. 42. Daniel Havel (CZE) Messenger M (28.) MB (28.) 1973 00:36:38
43. 43. Ales Cibulka (CZE) M (29.) MB (29.) 1974 00:36:39
44. 44. Jaroslav Holub (CZE) Liga 100 Praha M (30.) MC (30.) 1962 00:37:08
45. 45. Kateřina Tondlová (CZE) 2T /Jílové u Prahy Ž (15.) ZA (15.) 1991 00:37:28
46. 46. Lenka Nováková (CZE) Dobříš Ž (16.) ZB (16.) 1975 00:37:34
47. 47. Dušan Dědeček (CZE) M (31.) MB (31.) 1975 00:38:30
48. 48. Barbora Cukrová (CZE) Červený Hrádek Ž (17.) ZB (17.) 1978 00:38:47
49. 49. Jan Mančal (CZE) Starý Kolín M (32.) MD (32.) 1951 00:38:50
50. 50. Michal Bílý (CZE) ZODYHYD SNOW M (33.) MB (33.) 1974 00:38:50