# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Bystřický (CZE) Rock Point / Salomon team M (1.) muži (1.) 1990 00:21:52
2. 2. Vojtěch Koželuh (CZE) Atletika Klatovy M (2.) muži (2.) 1992 00:21:53
3. 3. Václav Beran (CZE) AK Škoda Plzeň M (3.) muži (3.) 1991 00:22:27
4. 4. Ondřej Váchal (CZE) MÍLAŘI Domažlice M (4.) muži (4.) 1994 00:22:35
5. 5. Ivo Martinovský (CZE) AK Škoda Plzeň M (5.) junioři (1.) 1999 00:22:41
6. 6. Jiří Bouchal (CZE) KOS Slavia Plzeň M (6.) muži (5.) 1984 00:22:43
7. 7. Martin Černý (CZE) AK Škoda Plzeň M (7.) muži (6.) 1991 00:23:04
8. 8. Daniel Kraus (CZE) Medi Profin Plzeň M (8.) muži (7.) 1978 00:23:35
9. 9. Ondřej Jadlovský (CZE) Bez promile ani krok M (9.) muži (8.) 1989 00:24:03
10. 10. Jan Burian (CZE) TJ Sokol Maxičky M (10.) junioři (2.) 1999 00:24:06
11. 11. Pavel Štěpáník (CZE) TJ Sušice M (11.) muži (9.) 1992 00:24:09
12. 12. Tomáš Kamaryt (CZE) KOS Plzeň M (12.) muži (10.) 1988 00:24:15
13. 13. Vojtěch Plaček (CZE) ASK Děčín M (13.) muži (11.) 1996 00:24:19
14. 14. Jan Pašek (CZE) Plzeň M (14.) muži (12.) 1984 00:24:24
15. 15. Tomáš Koranda (CZE) Plzeň M (15.) muži (13.) 1986 00:24:33
16. 16. Tomáš Peroutka (CZE) Witte Bike Team M (16.) muži (14.) 1981 00:24:38
17. 17. Lukáš Friedl (CZE) Katedra antropologie ZČU M (17.) muži (15.) 1981 00:24:44
18. 18. Tomáš Friedl (CZE) Sám za sebe M (18.) muži (16.) 1979 00:24:49
19. 19. Roman Vodička (CZE) AK Škoda Plzeň M (19.) muži (17.) 1997 00:24:51
20. 20. Tomáš Hlinovský (CZE) ZRUČ-SENEC M (20.) muži (18.) 1991 00:24:56
21. 21. Miroslav Neuvirt (CZE) AK Škoda Plzeň M (21.) muži (19.) 1987 00:24:58
22. 22. Michal Hrách (CZE) Plzeň M (22.) muži (20.) 1987 00:25:07
23. 23. Martin Švarc (CZE) Radčice M (23.) muži (21.) 1993 00:25:13
24. 24. Zbyněk Růžička (CZE) KadeL Plzeň a Man33 M (24.) muži (22.) 1989 00:25:15
25. 25. Josef Techl (CZE) Radčice M (25.) muži (23.) 1987 00:25:34
26. 26. Michal Tošner (CZE) KOS Slavie Plzeň M (26.) muži (24.) 1978 00:25:39
27. 27. Miroslav Sedláček (CZE) AK Škoda Plzeň M (27.) junioři (3.) 1999 00:25:43
28. 28. Ondřej Petrák (CZE) TJ Prazdroj Plzeň M (28.) muži (25.) 1993 00:26:04
29. 29. Daniel Čapek (CZE) LK Škoda Plzeň M (29.) muži (26.) 1991 00:26:07
30. 30. Martin Sokol (CZE) AXON sport team M (30.) muži (27.) 1979 00:26:11
31. 31. Miroslav Duda (CZE) Prazdroj Plzeň M (31.) muži (28.) 1987 00:26:22
32. 32. Antonín Pospíšil (CZE) TJ Tlučná M (32.) veteráni nad 50 let (1.) 1960 00:26:29
33. 33. Jan Šůchin (CZE) 321start M (33.) muži (29.) 1981 00:26:57
34. 34. Jiří Cipra (CZE) FORREST GUMP TEAM/ZÁLUŽÍ M (34.) muži (30.) 1981 00:27:12
35. 35. Miroslav Trnavský (CZE) RUN SportTeam Plzeň M (35.) veteráni nad 40 let (1.) 1975 00:27:15
36. 36. Jiří Němeček (CZE) Challenge n. 2 M (36.) muži (31.) 1991 00:27:43
37. 37. Vítězslav Vaník (CZE) AK Škoda Plzeň M (37.) muži (32.) 1983 00:27:50
38. 38. Zdeněk Sopr (CZE) TK Jaso Plzeň M (38.) muži (33.) 1982 00:28:00
39. 39. Martin Blass (CZE) Křimice M (39.) muži (34.) 1985 00:28:38
40. 40. Daniel Soares (CZE) Plzeň M (40.) muži (35.) 1992 00:28:47
41. 41. Tomáš Mrázek (CZE) TJ Sokol Plzeň - Petřín M (41.) junioři (4.) 1999 00:28:52
42. 42. Jaroslav Zýka (CZE) Letkov M (42.) muži (36.) 1986 00:28:53
43. 43. Lukáš Kolařík (CZE) rozběháme česko M (43.) muži (37.) 1990 00:29:07
44. 44. Michal Náhlík (CZE) Radčice M (44.) muži (38.) 1982 00:29:21
45. 45. Daniel Tesař (CZE) KOS Plzeň M (45.) muži (39.) 1982 00:29:24
46. 46. Karel Šik (CZE) Plzeň M (46.) veteráni nad 40 let (2.) 1968 00:29:58
47. 47. Ondřej Sopr (CZE) TK Jaso Plzeň M (47.) muži (40.) 1985 00:30:06
48. 48. Jindřich Němec (CZE) Příchovice M (48.) muži (41.) 1983 00:30:16
49. 49. Karel Fait (CZE) Agropodnik Domažlice M (49.) veteráni nad 60 let (1.) 1950 00:30:24
50. 50. Vastimil Kubal (CZE) Brnířov M (50.) veteráni nad 40 let (3.) 1975 00:31:18