# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Tereza Čapková 00:14:57 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
2. Jiří Čípa 00:15:19 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
3. Jakub Gräf 00:15:34 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
4. Tomáš Jaša TJ Baník Stříbro, spolek 00:15:36 19. července 2017 Testovací pětka
Horšovský Týn, atletický stadion
4. Filip Vabroušek Atletický klub Zlín, z.s. 00:15:36 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
5. Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:15:37 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
6. Luboš Gaisl 00:15:40 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
7. Přemysl Ježek 00:15:42 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
7. Lukáš Kučera 00:15:42 27. května 2017 Česká pojišťovna RunTour Brno
Brno, Brněnská přehrada
8. Sergyi Tkach 00:15:44 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
9. Vít Pavlišta 00:15:45 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
9. Jan Švejnoha VSK Univerzita Brno 00:15:45 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
10. Jaroslav Doubek 00:15:46 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
10. Lukáš Soural 00:15:46 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
11. Vojtěch Borák 00:15:47 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
12. Lukáš Kourek TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:15:51 20. září 2015 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
13. Jan Zemaník 00:15:52 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
14. Martin Holiš 00:15:53 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
15. Pavel Staníček VSK Univerzita Brno 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
15. Jakub Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolek 00:15:57 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
16. Tomáš Bystřický 00:15:58 13. července 2016 Běžecká tour – Plzeň (3)
Plzeň, cyklostezka za Baumaxem na Rokycanské třídě
16. Václav Vandrovec 00:15:58 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
17. Roman Budil 00:15:59 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
18. Jan Pernica 00:16:01 22. června 2016 T-Mobile Olympijský běh Praha-Stromovka
Praha, Stromovka
19. Jan Tesarčík 00:16:03 17. května 2017 Pětka na dráze
Frýdek-Místek, stadion TJ Slezan F-M
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Benard Kimeli 00:27:10 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
2. Mathew Kipkorir Kimeli 00:27:11 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
3. Rhonex Kipruto 00:27:13 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
4. Daniel Chebii 00:27:42 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Gilbert Masai 00:27:45 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Barselius Kipyego 00:27:46 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
7. Japhet Kypiegon Korir 00:27:48 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Teshome Mekonen 00:27:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
9. Justus Kangogo 00:27:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
10. Benard Bett 00:27:52 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
11. Amos Kibiwott Kurgat 00:27:53 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
12. Jemal Yimer Mekonnen 00:27:54 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Isaac Kipkoech Langat 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Sondre Nordstad Moen 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
14. Evans Kigen Kurui 00:27:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
15. Robert Kipchirchir Mwei 00:28:05 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
16. Abel Kipchumba 00:28:06 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
17. Geoffrey Ronoh 00:28:09 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
18. Abraham Kapsis Kipyatich 00:28:14 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
19. Kenneth Keter 00:28:23 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
19. Amos Mitei 00:28:23 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
20. Ismail Juma 00:28:44 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
21. Almahjoub Dazza 00:28:46 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
22. Joel Kipkoech Kimutai 00:28:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
23. Soufiane Bouchiki 00:28:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Barselius Kipyego 00:59:14 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
2. Daniel Wanjiru 00:59:20 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Josphat Kimutai Tanui 00:59:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
4. Ismail Juma 00:59:30 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
5. Tamirat Tola 00:59:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Adugna Takele 00:59:40 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
7. Nobert Kipkoech Kigen 00:59:42 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Peter Cheruiyot Kirui 00:59:50 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
9. Daniel Kinyua Wanjiru 00:59:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Leonard Patrick Komon 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Wilfred Kipkosgei Murgor 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Felix Kipchirchir Kandie 01:00:04 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Nicholas Kipchirch Bor 01:00:09 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Wilfred Kimeli Kimitei 01:00:12 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
14. Philip Kibungei Tarbei 01:00:13 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
15. Aziz Lahbabi 01:00:15 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
16. Abraham Kapsis Kipyatich 01:00:16 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
16. Solomon Kirwa Yego 01:00:16 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
17. Yuta Shitara 01:00:17 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
18. Yohannes Ghebregergish 01:00:21 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Josphat Kiprop Kiptis 01:00:22 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
20. Isaac Kipkoech Langat 01:00:25 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
21. Amanuel Mesel 01:00:26 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
22. Teshome Mekonen 01:00:27 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
23. Geoffrey Ronoh 01:00:28 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
24. Jonathan Maiyo 01:00:33 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
25. Benard Kiplangat Bett 01:00:36 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
26. Geoffrey Yegon 01:00:40 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
27. Benard Kiplagat Bett 01:00:43 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
28. Stanley Kipleting Biwott 01:00:46 25. června 2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
29. Henry Rutto Kiplagat 01:00:52 4. června 2016 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
30. Wilfred Kimitei 01:00:54 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
31. Timothy Kimeli 01:00:57 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
31. Edwin Kimutai Kiplagat 01:00:57 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
32. Evans Cheruiyot 01:00:59 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
32. Merhawi Kesete 01:00:59 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
32. Geoffrey Koech 01:00:59 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
33. Cosmas Jairus Kipchoge Birech 01:01:01 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
33. Elijah Tirop Serem 01:01:01 23. května 2015 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
34. Abraham Kipyatich 01:01:02 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
35. Kenneth Keter 01:01:05 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
36. Eliah Tirop 01:01:13 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
37. Nicholas Kipkemboi 01:01:14 23. května 2015 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
38. Samsom Gebreyohannes 01:01:20 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
38. Eliud Mwangi Macharia 01:01:20 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
39. Berhane Tsegay 01:01:21 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
40. Abraham Cheroben 01:01:25 6. června 2015 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
41. Edwin Kiptoo 01:01:31 23. května 2015 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
41. Hiskel Tewelde 01:01:31 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
42. Festus Talam 01:01:34 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
43. Shadrack Korir Kimining 01:01:37 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
44. Vincent Kipsegechi Yator 01:01:39 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
45. Peter Kwemoi 01:01:45 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
46. Amos Kiplimo Mitei 01:01:46 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
47. Joel Kipkoech Kimutai 01:01:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
48. Wilson Cheruiyot 01:01:55 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
49. Almahjoub Dazza 01:01:57 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
50. Galen Rupp 01:01:58 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
51. Emmauel Oliaulo 01:01:59 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
52. Afewerk Mesfin 01:02:01 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
53. Felix Kandie 01:02:06 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
54. Abraham Kasongwor Akopesha 01:02:08 21. května 2016 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
55. Wilson Kipsang 01:02:10 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
56. Donald Mitei 01:02:11 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
57. Atalay Yirsaw 01:02:12 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
58. Polat Kemboi Arikan 01:02:13 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
59. Daniele Meucci 01:02:16 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
60. Milton Kiplagat Rotich 01:02:18 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
61. Moussab Hadout 01:02:20 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
62. Goeffrey Kimutai Koech 01:02:23 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
63. Essa Rashed 01:02:25 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
63. Evans Kipkogei Ruto 01:02:25 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
64. Evans Kigen Kurui 01:02:27 21. května 2016 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
65. Geoffrey Kipyego 01:02:39 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
65. Josphat Kiprono Menjo 01:02:39 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lawrence Cherono 02:07:24 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
2. Felix Kipchirchir Kandie 02:08:14 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
3. Solomon Kirwa Yego 02:08:31 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Gebretsadik Abraha 02:08:47 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
5. Bazu Worku 02:08:48 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Evans Kiplagat Chebet 02:08:50 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
7. Mekuant Ayenew 02:09:00 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
8. Deribe Robi 02:09:05 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Daniel Wanjiru 02:09:25 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
10. Benson Kipruto 02:09:51 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
11. Fikre Assefa 02:10:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
12. Salah Eddine Bounasr 02:10:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
13. Samuel Kiplimo Kosgei 02:10:12 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Yuki Kawauchi 02:10:13 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
15. Nobert Kipkoech Kigen 02:10:29 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Said Aitaddi 02:10:38 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Yohannes Ghebregergish 02:10:44 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Geoffrey Ronoh 02:10:52 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
19. R. Kemboi Chemungor 02:12:09 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
20. Jamel Chatbi 02:12:17 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
21. Hillary Kipchumba 02:13:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
22. Gilbert Yegon 02:13:29 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
23. Tesfaye Belay 02:13:59 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. Samsom Gebreyohannes 02:14:25 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
25. Joel Kipkoech Kimutai 02:14:38 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radek Brunner SK Babice 07:11:47 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Daniel Orálek 07:14:58 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Radka Churaňová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:22:16 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Ondřej Velička 07:25:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Christoph Lux 07:26:27 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Štěpán Boháček 07:29:31 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Jan Ďuk 07:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Marek Jirásek 07:43:57 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Milan Šumný 07:45:35 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Roman Tomášek 07:57:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Marcel Šulej 07:59:18 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Rudolf Krajča 07:59:23 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
13. Filip Švrček 08:03:14 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Jiří Pešek 08:03:39 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Tereza Zuzánková AC Turnov, z. s. 08:03:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Martin Hokeš 08:10:25 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Jiří Horčička 08:11:11 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Peter Dvorský 08:20:27 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
19. Zbyněk Vondrák 08:21:18 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Martin Kopecký 08:21:28 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
21. Jaroslav Urban 08:22:04 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
22. Ivan Šarlinger 08:24:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
23. Petr Herejt 08:25:46 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
24. Petr Válek 08:27:42 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
25. Jan Lender 08:28:43 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady