Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Běh Ratibořickým údolím
středa
17. ledna 2018
16:30
Havlovice, Kulturní dům
Královéhradecký
6 km
Silnice
Detail závodu
innogy Winter Run Brno
sobota
20. ledna 2018
11:00 (12:00)
Brno, Komec (Hněvkovského 730/62c)
Jihomoravský
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Budějovický T1 maraton
sobota
20. ledna 2018
09:00 (10:00)
České Budějovice, výstaviště (pavilon T1)
Jihočeský
42,195 km / 5 km
Jiný
Detail závodu
Radostická nerezová desítka
sobota
20. ledna 2018
09:00 (10:30)
Radostice, náměstí
Jihomoravský
10,5 km / 4,55 km
Smíšený
Detail závodu
Spartan Winter Sprint Liberec
sobota
20. ledna 2018
08:00
Horní Hanychov, Sportovní Areál Ještěd
Liberecký
5 km+
Kros
Detail závodu
Běh Komošínem
sobota
20. ledna 2018
10:00
Dolany u Klatov, hostinec na návsi
Plzeňský
4,5 km
Smíšený
Detail závodu
Zimní běh Litní a zámeckým parkem
sobota
20. ledna 2018
10:00 (12:00)
Liteň, prostor bývalého učiliště (Pode Zděmi 402)
Středočeský
7,56 km
Smíšený
Detail závodu
Chebská běžecká zima III
neděle
21. ledna 2018
11:00 (11:30)
Cheb, atletický stadion Poohří
Karlovarský
6,7 km / 4,4 km
Smíšený
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
24. ledna 2018
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Rybakros
sobota
27. ledna 2018
10:30
Praha-Krč, rybník Labuť
Praha
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Doporučujeme
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (2)
sobota
27. ledna 2018
11:00
Praha-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
innogy Winter Run Ostrava
sobota
27. ledna 2018
11:00 (12:00)
Ostrava, Prokešovo náměstí
Moravskoslezský
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Rájecká desítka
sobota
27. ledna 2018
09:00 (10:30)
Rájec-Jestřebí, Gymnázium (ul. Komenského 240)
Jihomoravský
9,6 km (M) / 5 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Slavonínská desítka
sobota
27. ledna 2018
14:00
Olomouc - Slavonín, prezentace: hospoda na hřišti (Jižní 30); start: ul. Pod Kostelem
Olomoucký
10 km
Silnice
Detail závodu
Predator RACE Dril Winter edition
sobota
27. ledna 2018
Krušné hory, Biatlonový areál Eduard u Božího Daru
Karlovarský
5 km+
Kros
Detail závodu
Běh Opárenským údolím
sobota
27. ledna 2018
15:00
Lovosice, zastávka Lovosice město (křižovatka ulic Lovošská a Ústecká)
Ústecký
5,5 km
Smíšený
Detail závodu
Ježník Run 17/18
neděle
28. ledna 2018
09:30
Krnov - Ježník, parkoviště Stará-Nová Ježnická
Moravskoslezský
4,2 km
Kros
Detail závodu
Predator RACE Brutal Winter edition
neděle
28. ledna 2018
Krušné hory, Biatlonový areál Eduard u Božího Daru
Karlovarský
10 km+
Kros
Detail závodu
Běh přes Vartu
středa
31. ledna 2018
16:30
Batňovice, hostinec Kravín
Královéhradecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
360° Challenge WINTER
pátek
2. února 2018
11:00
Liberec, sportovní areál Vesec
Liberecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
innogy Winter Run České Budějovice
sobota
3. února 2018
11:00 (12:00)
České Budějovice, Sokolský ostrov
Jihočeský
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Svatojánský běh
sobota
3. února 2018
10:30
Kladno-Dubí, SOU (Dubská ulice 967)
Středočeský
7,5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
3. února 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Milada Winter Run
sobota
3. února 2018
Roudníky, fotbalové hřiště
Ústecký
10 km / 5 km
Kros
Detail závodu
Zimní běh Červenkou
sobota
3. února 2018
14:00
Červenka, hostinec u nádraží
Olomoucký
10,9 km
Smíšený
Detail závodu
Běžecký battle
sobota
3. února 2018
09:00
Plzeň, Lobezský Park
Plzeňský
1 km
Smíšený
Detail závodu
Běh kolem Jedlové hory
neděle
4. února 2018
10:00
Ústí nad Labem, Nový rybník u Chlumce
Ústecký
13,2 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
4. února 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Svatoňovické okruhy
středa
7. února 2018
16:30
Malé Svatoňovice, Kaménka
Královéhradecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Lipno Ice Marathon
sobota
10. února 2018
10:00
Černá v Pošumaví, pláž kempu Jestřábí I.
Jihočeský
42 km / 22 km / 10 km
Jiný
Detail závodu
Turuj Brdy - Winter Run
sobota
10. února 2018
10:00
Trokavec
Plzeňský
19 km+ / 13 km+
Kros
Detail závodu
Doporučujeme
Winter Gladiator Race
sobota
10. února 2018
Jaroměř, vojenská pevnost Josefov
Královéhradecký
5 km+
Kros
Detail závodu
Běh na Posluchov
sobota
10. února 2018
11:00
Svatý Kopeček u Olomouce, ZŠ
Olomoucký
10 km (M) / 5 km (Ž)
Silnice
Detail závodu
Winter Hei Run
sobota
10. února 2018
09:30
Odry, areál HEIPARK Tošovice
Moravskoslezský
5 km+
Kros
Detail závodu
Chebská běžecká zima IV
neděle
11. února 2018
11:00 (11:30)
Cheb, atletický stadion Poohří
Karlovarský
8,1 km / 6,7 km
Smíšený
Detail závodu
Valentýnský Párty běh
neděle
11. února 2018
14:00
Plzeň, Borský park
Plzeňský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Bludičkový běh na cyklostezce
středa
14. února 2018
18:00
Děčín, Labská cyklostezka (prezentace před loděnicí Kajak Děčín)
Ústecký
4,6 km
Silnice
Detail závodu
Zimní pohár Srchu
středa
14. února 2018
18:00
Srch, prezentace: FC Titanic Srch; start: ul. Pohránovská
Královéhradecký
9,05 km
Silnice
Detail závodu
innogy Winter Run Olomouc
sobota
17. února 2018
11:00 (12:00)
Olomouc, Výstaviště Flora
Olomoucký
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Maraton Jana Buly
sobota
17. února 2018
10:00 (11:00)
Moravské Budějovice, Orlovna (Chelčického 855)
Vysočina
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Modřický pohár
sobota
17. února 2018
09:00 (10:30)
Modřice, ZŠ Benešova 332
Jihomoravský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Radíkovská patnáctka
sobota
17. února 2018
11:00
Olomouc-Radíkov, chata pod věží
Olomoucký
14,8 km (M) / 7,4 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Běh kolem Vízmburku
středa
21. února 2018
16:30
Havlovice, Kulturní dům
Královéhradecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
21. února 2018
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Doporučujeme
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
sobota
24. února 2018
11:00
Praha-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Rohálovská desítka
sobota
24. února 2018
09:40 (12:00)
Prusinovice, kulturní dům
Zlínský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na Čerčanský chlum
sobota
24. února 2018
11:00
Čerčany, ZŠ
Středočeský
4,4 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Železnohorák
sobota
24. února 2018
13:00
Bezděkov u Chotěboře
Vysočina
5,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
innogy Winter Run Praha
sobota
24. února 2018
10:30 (11:30)
Praha 6, Ladronka
Praha
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Běh městským parkem „Ganajova stezka“
sobota
24. února 2018
10:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
5,4 km
Smíšený
Detail závodu
Lotharův běh
sobota
24. února 2018
14:00
Děčín 24-Krásný Studenec, před domem čp. 69
Ústecký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Dolem 9. květen
sobota
24. února 2018
10:00
Stonava, opuštěný těžební areál
Moravskoslezský
14,5 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Ježník Run 17/18
neděle
25. února 2018
09:30
Krnov - Ježník, Léčebna Ozón
Moravskoslezský
3,9 km
Kros
Detail závodu
Narozeninová pětka
pátek
2. března 2018
16:30
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
5 km
Smíšený
Detail závodu
PALESTRA KBELSKÁ 10
sobota
3. března 2018
10:00 (12:30)
Praha 9 - Kbely, ulice Železnobrodská
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Plzeňská padesátka / Březnový maraton, půlmaraton a běh na 10 km okolo Boleváku
sobota
3. března 2018
10:00
Plzeň-Bolevec, parkoviště u autokempu Ostende
Plzeňský
50 km / 42,2 km / 21,1 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
3. března 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Večerní Týnský kros
sobota
3. března 2018
18:00
Týn n/Vltavou, prezentace: loděnice RK-Týn (Vinařického náměstí 213), start: začátek cyklostezky
Jihočeský
15 km / 8,5 km
Smíšený
Detail závodu
Ústecká VitaSport desítka
sobota
3. března 2018
11:00
Ústí nad Labem, cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky
Ústecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Zubr Grymovská 10
sobota
3. března 2018
11:00
Grymov, obecní stodola
Olomoucký
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
3. března 2018
09:07
Praha, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Ludgeřovická patnáctka
sobota
3. března 2018
09:00 (10:00)
Ludgeřovice, areál hřiště TJ Ludgeřovice
Moravskoslezský
15 km
Silnice
Detail závodu
Úpická desítka
neděle
4. března 2018
12:30 (13:00)
Úpice, Městský sál
Královéhradecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Jarní přespolní běh v Lounech, Memoriál Lucie Náprstkové
neděle
4. března 2018
09:00 (12:20)
Louny, park za cyklistickým stadionem u Dobroměřic
Ústecký
7,8 km
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
4. března 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
sobota
10. března 2018
08:30 (12:00)
Pečky, sportovní hala; start: před parkem Svobody u hasičské zbrojnice
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh kolem Myslivny
sobota
10. března 2018
09:00 (10:30)
Brno-Nový Lískovec, ZŠ Kamínky 5
Jihomoravský
10,6 km / 5,6 km
Smíšený
Detail závodu
Těškovský okruh
sobota
10. března 2018
09:30 (11:00)
Těškov, hřiště FC Těškov
Plzeňský
7,3 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Boreč
sobota
10. března 2018
14:00
Vchynice, u Hostince
Ústecký
7 km
Kros
Detail závodu
Běh Michalským výpadem
sobota
10. března 2018
10:00 (10:15)
Olomouc, stadion AK Olomouc
Olomoucký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Žabí běh
neděle
11. března 2018
11:00
Prachov, MPČR, u vstupu do Prachovských skal (Prachov 37)
Královéhradecký
7 km / 2 km
Smíšený
Detail závodu
Zimní pohár Srchu
středa
14. března 2018
Srch, prezentace: FC Titanic Srch; start: ul. Pohránovská
Královéhradecký
9,05 km
Silnice
Detail závodu
Hala SABZO
středa
14. března 2018
18:00
Praha 7, atletická hala PSK Olymp Praha (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
3 km / 1 km
Jiný
Detail závodu
Březnový běh Smetanovými sady
čtvrtek
15. března 2018
18:00
Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)
Olomoucký
6,5 km
Silnice
Detail závodu
Borecký půlmaraton
sobota
17. března 2018
11:30 (12:00)
Velký Borek, okr.Mělník
Středočeský
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Lužánkami
sobota
17. března 2018
09:00 (13:30)
Brno, park Lužánky, start u SVČ Brno (Lidická 50)
Jihomoravský
7,7 km (M) / 6,2 km (Ž)
Smíšený
Detail závodu
Craft RUNGO běh přes ty tydýty
sobota
17. března 2018
11:00
Praha-Háje, cyklostezka mezi ulicemi Proutěná a Jurkovičova
Praha
6,4 km
Kros
Detail závodu
Uhřické kolečko
sobota
17. března 2018
09:00 (11:15)
Uhřice, Obecní úřad
Jihomoravský
5,64 km / 4,23 km
Smíšený
Detail závodu
Jarní maratón a půlmaratón v Unhošti
sobota
17. března 2018
10:00
Unhošť, sokolovna (Melicharova ul.)
Středočeský
42,195 km / 21,097 km
Silnice
Detail závodu
10 jarních kilometrů
sobota
17. března 2018
Kunčina, fotbalové hřiště
Pardubický
10 km
Silnice
Detail závodu
Ústecká VitaSport patnáctka (a pětka)
sobota
17. března 2018
11:00
Ústí nad Labem, cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky
Ústecký
15 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Běh okolo Olešné
sobota
17. března 2018
11:30
Olešná, restaurace u Toma
Moravskoslezský
6 km (M) / 3 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Běh Kyselkou a KP Ústeckého kraje v krosu
sobota
17. března 2018
10:00 (11:45)
Bílina-Kyselka, lázeňský park
Ústecký
6,87 km (M) / 4,58 km / 2,29 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Memoriál Josefa Machta
neděle
18. března 2018
11:00 (12:00)
Tachov, louka pod Vysokou
Plzeňský
5 km
Kros
Detail závodu
Team Running Challenge
neděle
18. března 2018
Praha 5
Praha
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Jarní Kiosk
neděle
18. března 2018
11:00
Šternberk, altán Kiosk v Tyršových sadech
Olomoucký
7 km (M) / 3,5 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Běh za břehem
neděle
18. března 2018
Zábřeh na Moravě, Gymnázium (nám. Osvobození 257/20)
Olomoucký
7,05 km
Silnice
Detail závodu
Borské dvojičky
neděle
18. března 2018
09:15 (11:30)
Plzeň, Borský park “u pítka”
Plzeňský
10 km
Smíšený
Detail závodu
Jarní běh SABZO
úterý
20. března 2018
17:00
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
Praha
3,1 km
Silnice
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
21. března 2018
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Jarní běh Otakara Pachmanna
čtvrtek
22. března 2018
16:45 (17:15)
Praha 4, Krčský les, u hotelu Nosál (U Michelského lesa 1157)
Praha
6 km (M) / 3 km (Ž)
Kros
Detail závodu
Děčínský Volkswagen běh
sobota
24. března 2018
14:45
Děčín, Smetanovo nábřeží - u rogala
Ústecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Ostravský noční maraton
sobota
24. března 2018
22:00
Ostrava-Poruba, u restaurace Wagon Club (Studentská 6224/1a)
Moravskoslezský
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Jarní půlmaraton VAŠÍ LIGY
sobota
24. března 2018
11:00
Praha-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
21,1 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Prague Park Race
sobota
24. března 2018
11:00
Průhonice, parkoviště před zámkem
Středočeský
14 km
Kros
Detail závodu
MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
sobota
24. března 2018
07:30
Plzeň, Štruncovy sady
Plzeňský
100 km / 42,2 km / 21,1 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Axis Noční desítka
sobota
24. března 2018
19:00 (20:00)
Jihlava, lávka za Kauflandem
Vysočina
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Cross Rösslera-Ořovského
sobota
24. března 2018
10:00
Unhošť, restaurace Hřebenka
Středočeský
5,5 km
Kros
Detail závodu
Lesní běh Opatovice
sobota
24. března 2018
09:45 (11:00)
Opatovice u Hranic
Olomoucký
12 km (M) / 6 km (Ž a mílaři)
Kros
Detail závodu
Hannah PilsenTrail Radeč Maraton
sobota
24. března 2018
09:00
Volduchy, kemp Veselý Habr
Plzeňský
48 km / 21 km / 7,5 km
Kros
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS